Groomer (fryzjer) dla psów i kotów w Pile i w Jastrowiu

Zapraszamy na strzyżenie do salonu psiej i kociej urody!!! Twoja Chwila dla Pupila! Dlaczego warto przyjść właśnie do nas? Bo podczas wykonywania zabiegów kosmetycznych przeprowadzamy również podstawową diagnostykę weterynaryjną chorób gratis w ramach np. strzyżenia psa!

wizytówka 2 weterynarz pila psi fryzjer groomer strzyżenie psów piła

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link do krótkiego filmu z salonu z czasie strzyżenia :)

Cennik strzyżenia:

  • piesek do 5 kg: 55 zł
  • piesek do 10 kg: 60 zł
  • pies od 10 do 20 kg: 70 – 80 zł
  • pies powyżej 20 kg: 90 – 150 zł

Galeria zdjęć psów z naszego Salon Chwila dla pupila

strzyżenie strzyzenie psów psa psow weterynarz piła jastrowie 24 h 24 godz. pogotowie weterynaryjne 601568858

york przed

york po

strzyżenie strzyzenie psów psa psow weterynarz piła jastrowie 24 h 24 godz. pogotowie weterynaryjne Tel. 601568858

york po

strzyżenie strzyzenie psów psa psow weterynarz piła jastrowie 24 h 24 godz. pogotowie weterynaryjne Tel. 601568858

york

Strzyżenie psów, kotów i innych zwierzątek wykonujemy profesjonalną, b. cichą maszynką Andis AGC 2 speed. W standardzie usługi strzyżenia znajduje się również czesanie, wyrywanie włosów z uszu oraz obcinanie pazurów.

strzyżenie strzyzenie psów psa kotów weterynarz piła jastrowie 24 h 24 godz. pogotowie weterynaryjne Tel. 601568858

sznaucer na początku

Tel. 601568858 strzyżenie strzyzenie psów psa psow weterynarz piła jastrowie 24 h 24 godz. pogotowie weterynaryjne

sznaucer min. po

Wykonujemy zabiegi kosmetyczne zarówno u psów rasowych, jak i nierasowych. Jeśli pies jest nadpobudliwy możliwe jest podanie leku uspokajającego (relanium) lub zastosowanie lekkiej narkozy, co znacznie zmniejszy stres Państwa pupila. Stosujemy zawsze minimalne dawki leków. Koszt w przypadku stosowania leku uspokajającego wzrasta w zależności od wagi psa od 20 do 50 zł.

W związku z ewentualną koniecznością podania zwierzęciu leków, prosimy o przyniesienie na wizytę u weterynarza książeczki zdrowia pupila. Bardzo często podczas strzyżenia psa i towarzyszącej mu podstawowej diagnostyki rozpoznajemy kamień nazębny, który po uzgodnieniu z właścicielem usuwamy pod lekką narkozą (w cenie 60 – 70 zł). Zdarza się także, że pupil ma zapalenie skóry, które nie było widoczne pod sierścią. Weterynarz może natychmiast rozpocząć leczenie, bez konieczności umawiania osobnej wizyty, która mogłaby dodatkowo zestresować zwierzaka. Możemy również wykonać szczepienie.

Strzyżenie kotów zwykle przebiega z podaniem środka uspokajającego. Koszt zabiegu: 90 – 100 zł.

Na Państwa życzenie strzyżemy wszystkie inne zwierzęta. Posiadamy również doświadczenie w strzyżeniu świnek morskich!

Kąpiele zwierząt

Kąpiel jest usługą dodatkowo płatną – od 5 do 50 zł. O możliwość kąpieli zwierzęcia należy zapytać przed przyjściem na wizytę. Jeśli właściciel chce samodzielnie wykąpać swojego psa, istnieje również taka ewentualność. W naszym salonie fryzjerskim posiadamy bardzo mocną suszarkę dla zwierząt.

Wyciśnięcie zatok (gruczołów) okołoodbytowych: 5 zł.

Lecznicze czyszczenie uszu nie jest wliczone w koszt usługi kosmetycznej. W cenie strzyżenia z podstawową diagnostyką jest wyłącznie higieniczne czyszczenie uszu.

strzyzenie psów pilastrzyzenie psów pilastrzyzenie psów pila

 

 

 

 

 

 

 

 

 

strzyzenie psów pila Tak wygląda strzyżenie psów w gabinecie weterynaryjnym w Jastrowiu- w Pile mamy profesjonalny salon Chwila dla pupila, ale najważniejsze są umiejętności i dobry sprzęt, więc zapraszamy tel. 601-568-858

Tak wygląda strzyżenie psów w gabinecie weterynaryjnym w JASTROWU- w Pile mamy profesjonalny salon Chwila dla pupila, ale najważniejsze są umiejętności i dobry sprzęt, więc zapraszamy tel. 601-568-858

weterynarz piła pila 24 h weterynaria strzyzenie psa psów jastrowieChcecie Państwo zobaczyć filmy z naszgo centrum zdrowia zwierząt i salonu Chwila dla Pupila? Znajdziecie je na youtube po wpisaniu hasła ‘weterynarz Piła’ lub ‘weterynarz Jastrowie’.

Zapraszamy :)york z przekrzywiona glowka po strzyzeniu york po strzyzeniu z przekrzywiona glowka york po strzyzeniu york po strzyzenie psow spaniel po strzyżeniu spaniel po strzyzeniu maltańczyk po strzyżeniu z kitką maltańczyk po strzyżeniu z kitkami maltanczyk po strzyzeniu z kitkami maltanczyk po strzyzeniu z kitka